Aktuality

14.1.2009 Rowing e-Magazine

Kdo se chce zdokonalit v anglickém překladu a něco zajímavého se dozvědět o úspěšných veslařích minulosti i současnosti, může si zalistovat v prosincovém čísle FISA World Rowing e-Magazine právě ZDE více

12.1.2009 Ergo Hradec Králové vlevo je Nikol Richterová

Poprvé v historii se v sobotu 10.ledna v Hradci Králové konaly závody na veslařském trenažéru, zařazené do Poháru ČR 2008-09. Při této premiéře se na stupně vítězů probojovala i závodnice VK Smíchov Nikol Richterová, která obsadila druhé místo  v kategorii ženy LV. V této kategorii byla šestá G.Ťuková a osmá E.Naumovičová. Do prvé desítky se ještě probojovaly závodnice v kategorii ženy, sedmá M.Sezimová a desátá J. Lněničková. V kategorii juniorek byla osmá M.Dlouhá. Dobře si vedli i závodníci kategorie muži LV, když J.Lankaš byl čtvrtý a A.Kapa sedmý. Dorostenec  J.Kučera obsadil osmé místo. Podrobné výsledky naleznete ZDE. Další závody Poháru  ČR se uskutční v neděli 25.ledna 2009 v Děčíně. více

16.12.2008 PF 2009

Příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2009 přejí veslaři VK Smíchov. více

4.12.2008 Vánoční smíchovské veslování 2008

V pondělí 29.prosince 2008 od 15:00 pořádá veslařský klub VK Smíchov ve venkovních prostorách veslařské loděnice u smíchovského lihovaru Veřejné smíchovské vánoční veslování 2008 na veslařském trenažéru Concept2. Každý ve věku 10 - a více let si může otestovat svojí výkonnost. Za jednotné startovné 50,- Kč obdrží každý závodník zdarma občerstvení z venkovního grilu. Přihlášky jsou do 17.12.2008 na Dohlášení dalších závodníků je v mimořádných případech možné od 14:00 v místě závodů. Více naleznete v rubrice Dokumenty nebo ZDE. více

1.12.2008 Smíchováci na triatlonu v Lounech

V sobotu 29.11. se v Lounech uskutečnil již 14.ročník triatlonu (překážková dráha, bicyklotrenažér, veslařský trenažér).  Nejlépe si ze „smíchováků“  vedla v kategorii žen, Nikol Richterová, která byla o 1 vteřinu druhá. Třetí byla v kategorii žákyně starší Kamila Ondráčková. Další, „bramborové“ medaile za čtvrté místo si odvezli. Jaroslav Hellebrand ml.v  kategorii žáci starší 96, Adam Semián v kategorii žáci starší 95 a Karel Mocek v kategorii mužů. Více z výsledků ZDE. více

28.11.2008 Nabídka pro rodiče žactva

VK Smíchov nabízí rodičům žákovských kategorií strávit dobu čekání  na své sportující děti vlastním sportovním vyžitím. Pod dohledem trenéra p. Jiřího Ulče, mohou zdarma absolvovat sportovní aktivity na veslařském či bicyklovém trenažéru, veslařském bazénu nebo v posilovně. Ti, kteří se neodhodlají k této aktivitě,  mohou využít prostor klubovny  našeho klubu. více