Aktuality

12.6.2009 Fota z Primátorek 09

V rubrice Fotogalerie si můžete prohlénout fotografie z Primátorek, které pro tento web poskytl L.Tichý. více

12.6.2009 Primátorky 2009

Letošního 96.ročníku Primátorek se zúčastnili i veslaři VK Smíchov. Dorostenci D.Baranivský, L.Vodička, J.Kučera a M.Soukal ve společenství s VK Blesk obsadili pěkné 3.místo z jedenácti startujících posádek. Stejného medailového umístění a také z jedenácti startujících skifařek dosáhla skifařka lehké váhy N.Richterová, když jí předjely  pouze  „těžké“ reprezentantky Knapková a Antošová. Do pětičlenného finále se probojovala i naše osmiveslice juniorů T.Mocek, M.Drahorád, M.Doležal, D.Omcírk, M.Dvořák, V.Diblík, P.Novák, F.Pražma a D.Doležal. Zde však na své finálové soupeře posádka juniorů nestačila a obsadila 5.místo.  Páté místo ve finále obsadila i osmiveslice žen+juniorek, která jela ve složení K.Kloudová, D.Halíková, M.Dlouhá, E.Hrbková, M.Sazimová, V.Ondráčková, M.Pačáková, M.Heřmanská a E.Garipová. Další dívky M.Cihelková, K.Chadimová, E.Naumovičová, E.Ťuková a A.Ondráčková startovaly ve společenství s VK Blesk a obsadily celkově 10.místo. Ze skifařů si nejlépe vedl D.Kučera, který obsadil 4.místo a deváté místo obsadil K.Mocek. Skifař T.Zeman skončil v opravné jízdě. Osmiveslice mužů s jedním veslařem VK Slavia Praha se neprobojovala do pětičlenného finálového závodu a ve finále „B“ obsadila 2místo. Posádka startovala ve složení T.Jacko, J.Mizera, L.Tichý, Z.Kalina, D.Linhart, M.Kaňka, J.Horváth A.Kapa a D.Doležal. Primátorek se vítězně zúčastnila i naše gigová osmiveslice mužů a dále osmiveslice  žen a mužů kategorie Masters. Z výsledků více v rubrice výsledky. více

18.5.2009 Smíchováci v Essenu

V dresu české reprezentace se o víkendu v Essenu představily i posádky VK Smíchov vedené L.Ondráčkem. Čtyřka bez mužů lehkých vah do 23 let A.Kapa, J.Lankaš, J.Horváth, M.Kaňka. Oba víkendové dny obsadila posádka páté místo. Pořadí v sobotu: FRA,HUN,SUI,NED,CZE,POL,GER a v neděli GER,FRA,NED,HUN,CZE,SUI,POL,GER. Skifařka žen lehké váhy do 23 let N.Richterová se probojovala do finále pouze v neděli a skončila na osmém místě. Více z výsledků ZDE. více

12.5.2009 Smíchováci v reprezentaci

V reprezentačním dresu se o víkendu 15.-17.5.2009 představí na  95.Internationale Hügelregatta – na jezeře  Baldeneysee v Essenu pětice veslařů VK Smíchov vedená trenérem L.Ondráčkem. Ve skifu žen lehké váhy N. Richterová a ve čtyřce bez mužů lehké váhy  M. Kaňka, J. Horváth, J. Lankaš, A. Kapa. Porobnosti o akci naleznete ZDE více

11.5.2009 Kontrolní závody 09 D.Kučera

Veslaři VK Smíchov oslavili Svátek práce v Račicích. Ve dnech 1.-2.5.2009 se zde konaly Kontrolní závody posádek ucházející se o reprezentační "dres". Jak si vedly ? Dvojka bez žen Ondráčková V., Halíková D 2.místo, Ťuková G., Naumovičová E. 5.místo. Skif ženy LV M.Heřmanská 5.místo, N.Richterová 6.místo. Dvojka bez muži LV Kapa A., Lankaš J. 3.místo, Horváth J., Kaňka M 4.místo, Tichý F., Imlauf 7.místo. Dvojka bez juniorky Hrbková E., Dlouhá M. 5.místo. Skif muži Kučera D. 10.místo. Dvojka bez junioři Kučera J., Vodička L. 11.místo, Novák P., Mocek T., 16.místo. Skif junioři Omcírk D., 17.místo. Podrobné výsledky naleznete v rubrice Výsledky. více

21.4.2009 Vítězství na Mem.Rennera J.Hellebrand ml.

Třikrát vyhrál v kategorii žáků  J.Hellebrand ml., z toho dvakrát z A.Semiánem při víkendových závodech Mem. Rennera v Praze na Vltavě. Vítězství vybojovala také žákyně J.Vítková a muži A.Kapa a J.Lankaš. Kompletní výsledky naleznete v rubrice "Výsledky". více