ŽÁBA VK SMÍCHOV 2017

Nový termín zakončení sezóny byl stanoven na 11.11.2017, téma je "filmoví & pohádkoví hrdinové". Program zajištěn, do nálady se dostaneme brigádou, která bude radostně předcházet.
Těšíme se na hojnou účast, všeho bude dost. více

Hradišťský Šestikilák 2017

Distanční závod v Uherském Hradišti zajela skvěle Veronika Činková, která získala bronzovou medaili ve skifu dorostenek. Výborné je taky umístění dvojky juniorů Kovařík, Mráz(Lysá), kteří skončili na čtvrtém místě, pouhých 3,5 vteřiny od stříbrné medaile. více

Zimní soustředění 2018

Termín: 20. - 27. 1. 2018
Místo: Náchodská bouda - bouda leží na hřebeni mezi Pecí nad Sněžkou a Černým dolem, přímo na lyžařské magistrále
- výška 1100 m.n.m zaručuje dostatek sněhu a upravené běžkařské tratě více

Letošní Čiko Cup se opět vydařil

Za neuvěřitelně krásného počasí dnes proběhl další ročník Čiko cupu (Dle pamětníků se první ročník konal před 20 lety). Atmosféra byla jako vždy velice přátelská a tudíž nic nebránilo zdařilým sportovním výkonům. více

Mistrovství ČR sprint + Mistrovství ČR družstev - finále Českého poháru ve veslování

O uplynulém víkendu se naši závodníci zúčastnili MČR ve sprintu a MČR družstev, které je současně finálovým závodem Českého poháru ve veslování. více

Nové rozhodčí z našich řad

O víkendu se podařilo našim dvěma děvčatům -  Lucii Červinkové a Janě Hrůzové -  absolvovat úspěšně kurz pro rozhodčí. Gratulujeme a děkujeme za rozšíření rozhodcovského sboru "mladou krví". více