Aktuality

5.5.2010 Den vítězství a Den matek oslavíme v Neratovicích

O víkendu 8.-9.5.2010 se konají i za účasti veslařů VK Smíchov veslařské závody v Neratovicích. Startovní listinu a časový pořad najdete ZDE. více

28.4.2010 Svátek práce jsme slavili v Račicích

V Račicích se o víkendu 1.-2.5. 2010 uskutečnily Kontrolní závody pro adepty na zařazení do české veslařské reprezentace pro rok 2010. Pro reprezentační tričko si svými výkony řekli: A.Kapa, který skončil v kategorii 1xmlv do 23 let na 2.místě za P.Čablou. M.Heřmanská, která obsadila v kategorii 1xžlv také, druhé místo za K.Janákovou a dvojka bez juniorů V.Diblík,T.Mocek, kteří dojeli na 5.místě pouhých 1,2 sek. za stříbrnou posádkou. Všichni adepti jsou svěřenci trenéra L.Ondráčka. Podrobné výsledky jsou ZDE. více

21.4.2010 Závody 24.-25.4. v Praze

V Praze se o víkendu uskutečnila Jarní veslařská regata i za účasti veslařů VK Smíchov. Z celkového počtu 527 přihlášených posádek startovala z našeho klub téměř stovka posádek a řadě z nich se podařilo i zvítězit, jako například ve skifu D.Kučerovi, N.Richterové, J.Vítkové, E.Ondráčkové, V.Pachmanovi, K.Malé, V.Nejedlovi a T.Ovečkovi. Ve čtyřce párové K.Malé, K.Draškovič, J.Vítkové a T.Matušíkové. Podrobné výsledky naleznete ZDE. více

15.4.2010 Závody 17.-18.4. v Praze

V Praze na Vltavě se 17.-18.4.2010 uskutečnily veslařské závody Memoriál Rennera. Veslaři VK Smíchov startovali celkem 80 krát a zaznamenali 14 vítězství !  Výsledky si můžete přečíst ZDE. více

12.4.2010 Adam Kapa mistr ČR Adam Kapa

Skifař lehké váhy VK Smíchov Adam Kapa se stal v sobotu na plavebním kanále v Hoříně mistrem ČR v závodě na dlouhé trati. Dosáhl času se kterým by mohl konkurovat i v závodě  bez rozdílu hmotnosti a v  této kategorii českých skifařů by byl čtvrtý ! Dalšího dobrého výsledku dosáhla dvojice juniorů T.Mocek, V.Diblík, když na dvojce bez kormidelníka obsadila druhé místo. Druhé místo také vybojovala v kategorii žen na dvojce bez  V.Ondráčková ve společenství s VK Blesk. Všichni medailisté jsou svěřenci trenéra Luboše Ondráčka. Celkem na závodech startovalo 35 závodníků VK Smíchov. Podrobné výsledky naleznete ZDE. více

30.3.2010 Úspěšné vykročení do roku 2010

Smíchovští veslaři vstoupili o víkendu úspěšně do letošní veslařské sezony. V Memoriálu J.Ondráka  v Praze na Vltavě startovalo na skifu 13 „smíchovských“ mužů. Nejlepší byl Adam Kapa, který obsadil 2.místo. Startovalo také našich 6 skifařek. Marie Heřmanská byla třetí a Nikol Richterová pátá.   V nedělním memoriálu M.Šedy, který pořádal náš klub vyhrála dorostenka Alžběta Martincová. Podrobné výsledky jsou ZDE a fotky ve fotogalerii. více