Aktuality

Honza Bejblík bude startovat na MS do 23let

Mezi nejlepšími světovými veslaři do 23 let bude koncem srpna v nizozemském Rotterdamu reprezentovat Českou republiku i náš Honza Bejblík. Svoji nominaci si vybojoval na lehké dvojce s Kubou Třečkem z Bohemians. Kluci prokazovali po celou sezónu stabilní, velmi slušnou výkonnost. Vyhráli oba republikové šampionáty, tedy na dlouhé trati v Hoříně i poslední mistrovství republiky v Račicích, kde zvítězili naprosto přesvědčivě. Byli nejrychlejší lehkou dvojkou na kontrolních závodech a výborně reprezentovali na regatě v rakouském Ottensheimu. Vzestupnou výkonnost pak potvrzovali na dalších závodech a reprezentačních srazech. No a nyní kluky čekají téměř dva měsíce intenzivní přípravy a pak vrchol sezóny v Rotterdamu. více

Nový správce

Od 1.6. má klub nového správce. Jmenuje se Stefan Illev a bude zde vykonávat činnosti týkající se odemykání a zamykání objektu, údržby objektu a péče o prostranství loděnice a jejího okolí. S jeho činností mu bude pomáhat jeho přítelkyně. Budou obývat byt vedle horního hangáru. S případnými požadavky se obracejte buď přímo na něj, nebo na někoho z výboru, který mu  je vyřídí.
A bacha na něj, je to bývalý zápasník :-) více

Stav sbírky na tepelné čerpadlo

Ke dnešnímu dni přispělo na tepelné čerpadlo 45 osob a spřízněných podnikatelských subjektů. Dohromady se zatím podařilo vybrat krásnou částku 264.000,- Kč. Všem dárcům velice děkujeme! více

Letní soustředění VK Smíchov

Termín: 20. - 28. 8. 2016
Místo: Týn nad Vltavou – kanoistická loděnice
Kategorie: žci, žky, dci, dky, jři, jky a Jirka Čáp více

Mistrovství oblasti Vltava dopadlo pro VK Smíchov úspěšně po sportovní i organizační stránce

Medailová či finálová umístění, kvalitní výkony v rozjížďkách, ale i organizační úspěch. To vše máme za sebou po letošním oblastním mistrovství Vltavy. Jsme rádi, že zejména naši nováčci získali další zkušenosti, tentokrát v mistrovském závodě. Pogratulovat musíme čerstvým mistrům oblasti Vltava., konkrétně Jirkovi Čápovi ve skifu mužů i Denise Nikodemové ve skifu lehkých vah žen. více

VK Smíchov se skvěle prezentoval na Primátorkách

Výraznou stopu za sebou zanechali veslaři VK Smíchov při 103. ročníku pražských Primátorek. Už na úvod potěšili naši nejmladší. Třetí místo na osmách mladších žáků a žákyň je i vzhledem k faktu, že většina začala veslovat nedávno, doslova fantastické. Finálová umístění jsme měli, byť ve společenství, i v osmách dorostenců, juniorů a vítězstvím v B finále bodovali i muži. Statečně se pak prezentovala i v B finále osma žen a juniorek. Ocenit pak musíme zejména skifaře. Jirka Čáp dojel čtvrtý, Nikol Richterová pak obsadila třetí příčku. A k prezentaci klubu přispěli i veteráni včetně startu při exhibičním závodu gigových osmiveslic. více