Aktuality

7.4.2008 Memoriál M Suchopára a J.Ondráka 2008

V sobotu 5.4.2008 se v Praze na Vltavě uskutečnil tradiční závod na počest tragicky zemřelých slávistických veslařů Milana Suchopára a Jardy Ondráka. Bohužel se do discipliny 4-m/jři memoriálu M.Suchopára přihlásily pouze tři posádky VK Smíchov. Zvítězila  posádka R.Heřmánek, A.Kapa, V.Bejblík, J.Lankaš. V disciplině 1x m/jři memoriálu J.Ondráka bylo z 36 startujících 10 skifařů VK Smíchov. Nejlépe si vedl D.Kučera, který obsadil 6.místo. V disciplině 1x ž/jky startovalo 6 skifařek VK Smíchov z 10 startujících. Nejlépe si vedla  D.Nacházelová, která obsadila 2.místo. Více z výsledků i foto na www.vkslavia.cz více

28.3.2008 Memoriál M.Šedy 2008

V neděli 6.dubna 2008 se uskuteční v Praze na Vltavě veslařský závod Memoriál Miroslava Šedy. Start  je společně s cílem před loděnicí VK Smíchov. Sedmdesát přihlášených posádek bude startovat od 10:00  v 1 min. intervalech k mostu Inteligence, kde bude umístěna v polovině závodu obrátka.  Program si můžete přečíst ZDE více

6.3.2008 Hlášení z Roudnického trojboje

Ostrým startem 1.3.2008 v 7:00 hod z loděnice, za silného větru, dobré nálady, rovnou do Roudnice n/L. První disciplína PLAVÁNÍ – veliká radost - krásný bazén, teplá voda, venku zuřilo krupobití, komorní prostředí (občas nám zhaslo), plavalo se v drahách po skupinách - jak která loděnice dorazila. více

5.3.2008 Fotograf Koliš si nepřeje ...

Omlouváme se návštěvníkům těchto stránek za stažení části původní fotogalerie,  resp. všech fotografií pana Jiřího Koliše, který si dále nepřeje jejich zveřejnění na našich stránkách. S podivem však je ta skutečnost,  že pan Jiří Koliš byl smluvním fotografem  Českého veslařského svazu za účelem vytvoření fotodokumentace, zvláště pak pro propagaci  veslařského sportu v ČR !?! více

11.2.2008 MČR 08 Neratovice T.Zeman

9.února 2008 se v Neratovicích uskutečnilo Mistrovství ČR 2008 v jízdě na veslařském trenažéru. Ze smíchovských veslařů si nejlépe vedl  J.Houska, který získal stříbro v kategorii muži do 23let. Vítězem této kategorie byl odchovanec  VK Smíchov M.Horváth. Z dalších výsledů - sedmé místo vybojoval junior A.Sečkár a N.Richterová v kategorii ženy lehká váha. Na desátém místě byl A.Kapa v kategorii muži lehké váhy a jedenáctý byl -  muž lehké váhy Z.Kalina , dorostenec  D.Hroník, juniorka E.Hrbková a žena I.Majerová. V kategorii veteránů vyhrál T.Zeman (kat.30-39 let) a M Huněk byl druhý  (kat.50-59 let). Více z výsledků se dozvíte ZDE. více

5.2.2008 Jakub mezi olympioniky J.Houska

Jakub Houska se v letošní trenažérové sezóně zařadil svým výkonem 6:05,3 do skupiny současných olympioniků. Svůj výkon bude moci ještě vylepšit na víkendovém MČR v Neratovicích, kam postoupil  desátým nejlepším časem. Přejme si jenom, aby jako amatér, to svým profesionálním soupeřům co nejdříve nandal i na vodě. více