Zlatá tečka za Zimním pohárem mládeže

Posledním kolem Zimního poháru mládeže byl triatlon, který se konal první březnovou neděli v Olomouci. Žactvo VK Smíchov se zde utkalo se svými soupeři ve třech disciplínách – v přeskocích přes překážku, v běhu a v jízdě na trenažéru. Nádherný výkon zde předvedla Lucka Rabová, která zvítězila nad soupeřkami o celých 10 vteřin a měla tak veliký podíl na tom, že naše žákyně starší 2005 svojí kategorii v Olomouci vyhrály.

O druhou medaili se postarala naše nejmladší závodnice Danielka Spěšná, která skončila ve svém závodě třetí. Mladší žačky ročníku 2007 se v Olomouci umístily celkově na 2. místě, stejně tak jako žáci starší 2005. Tyto skvělé výsledky vedly k tomu, že se VK Smíchov v Olomouci umístil v poháru družstev na 3. místě! Moc gratulujeme všem zúčastněným ke krásnému výsledku.


A jak pro VK Smíchov dopadl letošní Zimní pohár mládeže? Třpytí se zlatem!!! Lucka Rabová dokázala, že je ve své kategorii nejlepší v ČR a umístila se na prvním místě v kategorii žaček starších ročníku 2005! Žákyně narozené v tomto ročníku ukázaly, že se mezi soupeři rozhodně neztratí a v celkovém pořadí klubů skončily na 3. místě. Taktéž na 3. místě skončily holky v kategorii elévů. Starším žákům narozeným v roce 2005 bohužel 3. místo uniklo a skončili na nepopulárním, ale i tak krásném 4. místě. Děkujeme všem našim žákům a žákyním za skvělou reprezentaci klubu. A přejeme, ať se vám daří v letní sezóně.