Zimní soustředění 2022 - informace k odjezdu

Zimní soustředění 2022 - informace k odjezdu

Milí rodiče a závodníci,
posílám ještě informace k sobotnímu odjezdu na zimní soustředění. Letos je doprava na soustředění opět na dvě party.

Pro všechny platí:
V sobotu se sejdeme v loděnici a necháme tam zavazadla a lyže a pojedeme MHD (nezapomenout jízdenku na MHD + respirátor) na Černý Most a z Černého Mostu poté autobusem do Pece pod Sněžkou. Poté nás bude čekat cca hodinová cesta do kopce - nezapomeňte na vhodné oblečení na cestu (žádné kozačky, holé kotníky, záda a podobné věci, ať mají děti vhodné boty do hor na chození po sněhu, vhodné oblečení tak, aby jim v autobuse nebylo vedro a na horách pak po cestě na chatu zima, určitě ať mají všichni na cestu čepice a rukavice). Zavazadla a lyže budou odvezeny auty do Černého Dolu a dále místním transportem k chatě, takže je děti nemusí tahat do kopce. Do autobusu budou mít všichni jen batůžek. Nezapomeňte dát dětem na cestu svačinu (v sobotu začínáme až večeří) a něco, čím se v autobuse zabaví.

          Také nezapomeňte, prosím, že se před odjezdem budou vybírat vyplněné formuláře (negativní PCR test - všichni, prohlášení o bezinfekčnosti - všichni, potvrzení o zdravotní způsobilosti – kdo není registrovaný veslař ČVS). Posílala jsem v předchozím mailu.

 1) První parta je žactvo + dorost prvním rokem (takže ročníky 2007 a mladší) – sraz v 8:00 v loděnici VKSM

- 9:45 pojedou autobusem z Černého Mostu, v Peci by se mělo být ve 12:40
-  tuhle skupinu má na starosti: Jarda Ledvina (604 349 649) + Ilča Ledvinová
 
 2) Druhá parta jsou všichni ostatní - 2006 a starší (kromě těch, se kterými se Pavel domluvil, že pomohou se zavazadly – individuální domluva s Pavlem) – sraz v 9:15 v loděnici VKSM

- 11:00 pojedou autobusem z Černého Mostu, v Peci by se mělo být ve 13:57
-  tuto skupinu má na starost: Lucka Nováková (602 303 321) + Matěj Novák
 
Jana Lněničková (732 628 880)