Žába 3.11.2018 - Téma ANTIKA

Letošní žába započne pro aktivní sportovce VK Smíchov již ráno, kdy vyrazíme na běžecký závod - Běh o koláč panny z Dívčích Hradů. Po běhu se vrátíme zpátky do klubu, kde počkáme na vyhlášení běžeckého závodu a dáme si společný oběd. Následovat budou „sranda závody“ na vodě. Závodit se bude na vzdálenost 300 m na 4x+. Posádky se budou losovat tak, aby v jedné posádce seděli závodníci z různých věkových kategorií. Posledním bodem programu, který bude ještě venku, bude křtění lodí. Poté bude následovat přibližně hodinová pauza určená k tomu, abychom se proměnili v antické bytosti (nebo v cokoliv jiného antického). Až v naší loděnici zavládne antika, tak se všichni sejdeme v klubovně a proběhne vyhlášení nejprve „sranda závodů“ a pak vyhlášení nejlepších posádek letošní sezóny.

Od 19:00 začne oficiální žába, kdy na baru bude k zakoupení něco k jídlu i k pití a na programu bude . . . . to už všichni znáte, ale možná bude i nějaké překvapení :-)

Den konání: 3. 11. 2018
Čas konání: aktivní sportovci VK Smíchov - po celý den
                       ostatní – od 19:00
Vstupné: s kostýmem – 50 Kč
                  bez kostýmu – 100 Kč

!! Pozor!!
Pro žactvo (ročník 2005 a mladší) končí žába ve 20:00.
Pro dorost (ročník 2004 a 2003) končí žába ve 22:00.
Všichni z těchto kategorií opustí loděnici VK Smíchov nejdéle v uvedený čas.

PS: Pokud by se někdo další (kromě aktivních sportovců VK Smíchov) chtěl zúčastnit celodenního programu, tak je to možné po přihlášení. Přihlaste se Janě Lněničkové nebo Terce Cihelkové do 31. 10. 2018. Avšak pozor, počet míst je omezen.