Smíchovští závodníci na kontrolních závodech

Smíchovští závodníci na kontrolních závodech

Na kontrolních závodech reprezentačních družstev v Račicích v kategorií dorost až dospělí nás úspěšně reprezentovalo 9 závodníků. A vůbec se tam neztratili - naopak předvedli výborné výkony.

V kategorii dorostenců se podařilo vyhrát na skifu Honzovi Chaloupkovi a Vojta Polák dojel kousek za ním na skvělém pátém místě. Do velkého finále se v této kategorii dostala i dvojka bez kormidelníka, která si nakonec odváží 6. místo. Mezi dorostenkami si výborně vedla Sára Andělová, která vybojovala 4. místo ve skifu dorostenek. Ve stejné kategorii nás 8. místem po dramatickém závodě mile překvapila Emča Kubištová. Všichni výše jmenovaní skifaři a skifařky ještě společně s Filipem Mítiskou (11.skifař mezi  dorostenci) jsou nominováni v různých disciplínách na mezinárodní závody CEFTA do maďarského Szegedu. Gratulujeme !

Našim dvěma skifařům v kategorii juniorů (Marek Chleboun a Filip Hájek) se sice postup mezi 12 nejlepších nepovedl, ale již nominace na kontrolky je známkou výborné výkonnosti a oba se stále mohou letos poprat o reprezentační dres. Přejeme, ať jim to vyjde.

Fotky ze závodů najdete ve fotogalerii a výsledky na stránkách ČVS.