Smíchovští veslaři v boji o reprezentaci

Skvěle se prezentovali naši zástupci na kontrolních závodech reprezentačních výběrů. Ve dvojkách lehkých vah vyhrál Honza Bejblík ve společenství s Kubou Třečkem z Bohemians. Kluci tak pokračují ve vítězné sérii v letošním roce. Navíc v přímém souboji se neztratili ani s dvojkami bez omezení váhy.

Páté místo  mezi skifaři Jirky Čápa snad ani nepotřebuje komentář. Po šestém místě na MR na dlouhých tratích tak Jirka prokázal vzestupnou výkonnost i na dvoukilometrové distanci. Dvojka juniorů Pojezný, Víšek pak statečně bojovala v B finále,kde dojela třetí. Ve finále C doveslovaly ve dvojkách juniorek pro druhé místo Cihelková, Procházková. Dorostenec Jirka Nepraš vyhrál B finále mezi skifaři  a ve stejné kategorii skončil v C finále třetí Tonda Krabs. Výčet výsledků ještě doplníme druhým místem ve finále B dvojky dorostenců Chaloupka, Kovařík.