MČR 2010 žactva a dorostu

28.6.2010

Od pátku 25.6. do neděle 27.6.2010 se v Račicích konalo veslařské Mistrovství republiky žactva a dorostu. Mladí závodníci VK Smíchov na této akci vybojovali 15 finálových umístění z toho 8 medailových !! Zlato na skifu získala žákyně mladší ELIŠKA ONDRÁČKOVÁ a dorostenec ONDŘEJ KNOPP ve společenství na čtyřce párové. Stříbro vybojovali – žák SKALÁK J. a žákyně UHLOVÁ V. na skifu, čtyřka žáků starších OVEČKA T., NEJEDLO V. , LHOTAŇ P. , ZASTÁVKA D. , HEŘMANSKÁ M.(K) a čtyřka žáků mladších VRÁNA M., VČELÁK D. , PACHMAN V. , SKALÁK J. , ČERMÁK M.(K). Bronzové medaile vybojovala čtyřka žákyň mladších ONDRÁČKOVÁ E., UHLOVÁ V. , PÁVOVÁ T. , DURILOVÁ K. , HEŘMANSKÁ M.(K). Těsně za medailovými pozicemi na čtvrtém místě skončili: VÍTKOVÁ J. na skifu žákyň starších, OVEČKA T., NEJEDLO V. , LHOTAŇ P. , ZASTÁVKA D. , ČERMÁK M.(K), na čtyřce žáků starších,  MALÁ K., DRAŠKOVIČ K. , VÍTKOVÁ J. , ČERMÁK M.(K) čtyřce žákyň starších, MALÁ K., DRAŠKOVIČ K., na dvojskifu žákyň starších. Na pátém místě ve skifu žákyň mladších skončila DURILOVÁ K., a na šestém místě ve skifu žáků starších SKALÁK V. GRATULUJEME ! A gratulujeme také trenérům: L.Ondráčkovi, O.Novotnému, A.Kapovi, A.Pachmanové, M.Šavrdové a M.Cíglerovi. Podrobné výsledky naleznete ZDE.