Klubová platfoma - informace pro členy a rodiče

Klubová platfoma - informace pro členy a rodiče

Vážení členové klubu/vážení rodiče, rozhodli jsme se jít s dobou, a tak začínáme používat klubovou platformu EOS. EOS nám a věříme, že i Vám, usnadní život. Díky této klubové platformě budete mít všechny informace přehledně na jednom místě. Stačí se přihlásit přes aplikaci/web a uvidíte v EOSu vše, co se týká Vašeho působení v klub/působení Vašich dětí v klubu.

Víc naleznete zde: https://www.eos.cz/podpora/klubova-platforma-jak-na-to.

Aktuálně jsme ve fázi, kdy do systému zadáváme jednotlivé členy klubu. K tomu, abychom Vás/Vaše děti mohli propojit s naším klubem, potřebujeme emailové adresy. Na email vám přijde od klubu pozvánka, přes kterou se prosím zaregistrujte.

U kategorie žactva zakládáme vše přes rodiče – rodičům /zákonným zástupcům by měla přijít pozvánka do platformy EOS na email, který nám uvedli v přihlášce do klubu. Prosíme, abyste pak následně dětem vytvořili jejich účet.

Od dorostu výše, by pak měla pozvánka přijít jak rodičům, tak závodníkům. Do 19 let by v platformě měl být vždy registrován alespoň jeden rodič + závodník. Od 19 let pak již platforma nevyžaduje rodičovský účet.

Rádi bychom do konce ledna měli v EOSu celou členskou základnu. A tak pokud můžete, počkejte s placením členských příspěvků pro letošní rok do doby, než k tomu budete vyzváni aplikací EOS.